Apsauginės

Apsauginės žalizės vis dažniau montuojamos ne tik komerciniuose, bet ir privačiuose pastatuose. Šios žaliuzės puikiai apsaugo nuo saulės, taupo patalpų šilumą bei sumažina įsilaužimo galimybę. Galima išsirinkti iš keturių skirtingų apsauginių žaliuzių sistemų.

 

KLASIKINĖS APSAUGINĖS ŽALIUZĖS:

Puikus pasirinkimas jau įsirengusiems namus, žaliuzės gali būti montuojamos prie lango rėmo, nišoje, ant nišos arba ant sienos. Galimi valdymo mechanizmai: rankinė pavara (pakėlimas/nuleidimas traukiant virvę/diržą), mechaninė pavara (valdymas sukant rankeną), spyruoklinis mechanizmas (pakeliama/nuleidžiama laikant už rankenos, spyna apačioje žaliuzės), elektrinė pavara (gali būti valdoma nuotoliniu pulteliu, klavišiniu jungikliu). 

Profilis pagamintas iš aukštos kokybės aliuminio lakštų, padengtų PU/PA dažų sluoksniu, kuris apsaugo paviršių nuo saulės poveikio ir įbrėžimų.

PRIEŠĮSILAUŽIMINĖS APSAUGINĖS ŽALIUZĖS:

Šios žaliuzės pagamintos iš itin tvirto ir patvaraus 55mm aliuminio ekstrudinio profilio, kuris apsaugos Jūsų namus nuo įrankius naudojančių įsilaužėlių. Šios žaliuzės gali būti montuojamos lango nišoje, ant nišos, prie lango rėmo arba ant sienos. Galimi valdymo mechanizmai tokie pat kaip ir klasikinių apsauginių žaliuzių.

SIENOJE INTEGRUOTOS APSAUGINĖS ŽALIUZĖS:

Tai žaliuzės montuojamos į šiltinamąjį sluoksnį, pritaikytos montuoti naujai statomuose arba rekonstruojamuose namuose. Šių žaliuzių pagrindinis privalumas – į angą paslepiama žaliuzių dėžė, o kreipiančiosios pritaikomos prie lango spalvos, tad šios žaliuzės nesugadins namo eksterjero. Galite pasirinkti iš 39mm, 41mm, 55mm storio profilio bei keturių valdymo mechanizmų: rankinio, mechaninio, spyruoklinio ar elektrinio.

LANGE INTEGRUOTOS APSAUGINĖS ŽALIUZĖS:

Šių žaliuzių išskirtinumas – dėžė montuojama patalpos viduje, dėl šios priežasties šios žaliuzės puikiai izoliuoja šilumą patalpoje. Žaliuzės montuojamos kartu su langais, tad tinka statomiems arba renovuojamiems namams. Platus kreipiančiųjų spalvų pasirinkimas leis jas priderinti prie lango rėmo spalvos ir negadins namo eksterjero.