Plastikiniai Langai

Statant arba renovuojant namą langai atlieka itin svarbų vaidmenį – jie privalo ne tik atrodyti estetiškai, derėti prie namo eksterjero, tačiau ir išlaikyti kuo aukštesnes namo šilumines savybes bei ilgai tarnauti. Siekdami užtikrinti aukščiausią PVC langų kokybę gamyboje naudojame tik kokybiškas žaliavas, tad pagrindinės žaliavos – PVC profilio tiekėją pasirinkome pasaulio PVC profilių gamintoją milžinę įmonę VEKA įsikūrusią Vokietijoje. 

 

VEKA SOFTLINE 82MD:

Tai viena naujausių VEKA kompanijos PVC profilių sistemų, sukurta pagal ateities standartų reikalavimus. Profilio šilumos perdavimo koeficientas U=1.0 w/m2K. Bendras rėmo ir varčios plotis – 114 mm., profilio sienelių storis ne mažesnis nei 3 mm. Stiklo paketo storis iki 52 milimetrų (U=0,6 W/m²K, 3-jų stiklų stiklo paketas, iš kurių vidinis ir išorinis stiklai yra selektyviniai), o varčios profilyje stiklo paketas įgilintas net iki 25mm. Tai leidžia sumažinti šilumos praradimą per stiklo rėmelį.

Gaminio konstrukcijoje naudojamos 3 tarpinės, kurios padidina apsaugą nuo išorinio triukšmo, pagerina sandarumą ir šilumos izoliacines savybes.

Labai didelio tvirtumo lango konstrukcija su uždaro kvadrato formos cinkuoto plieno armatūra rėme ir G formos cinkuoto plieno armatūra varčioje. Armatūros storis ne mažiau kaip 1,5 mm.

Naudojamų sertifikuotų apkaustų „Maco“ (Austrija) bazinę komplektaciją sudaro trys varstymo padėtys, mikroventiliacija ir varčios sukėlėjas, blokuojantis klaidingą rankenos valdymą.

Ypatingai saugios „Secustic“ (Vokietija) aliuminio rankenėlės blokavimo mechanizmas neleidžia pasukti rankenos iš lauko pusės taip apsaugodamas nuo įsilaužimo

 

 

VEKA SOFTLINE 70AD:

Tai aukščiausios A klasės5 kamerų, ypatingai šiltas prifilis, kurio sienelių storis ne mažiau kaip 2,5 mm.
Labai didelio tvirtumo lango konstrukcija su uždaro kvadrato formos cinkuoto plieno armatūra rėme ir G formos cinkuoto  plieno armatūra varčioje.  Armatūros storis ne mažiau kaip 1,5 mm.

Stiklo paketo storis iki 44 milimetrų,  U = 0,8 W/m²K.

Naudojama dvigubo sandarinimo sistema.

Naudojami apkaustai – „Maco“ (Austrija).

 

                                                                       

VEKA ALPHALINE 90MD:

Ši profilių sistema su 90mm storio rėmu bei varčia ir specialiu polistireno užpildu, gerinančiu gaminio šilumines savybes.

Plastiko profiliai: Veka (Vokietija) Alphaline 90MD plotis 90 mm, profilių sienelių storis atitinka A klasę (DIN EN 12608), šilumos laidumo koeficientas U=0,8 W/m2K.

Armavimas: rėme naudojamas 1,5 mm storio uždaro kontūro cinkuoto plieno armuotė, varčioje naudojama dvigubo lenkimo cinkuoto plieno armuotė.Stiklo paketai: standartinis stiklo paketas 44 mm, šilumos laidumo koeficientas U=0,6 W/m2K.

Vyriai: Maco (Austrija). Funkcionalūs, lengvai prižiūrimi, nepriekaištingos išvaizdos, juose idealiai dera komfortas ir saugumas.

Tarpinės: trigubo sandarinimo sistema padidina apsaugą nuo išorinio triukšmo, pagerina sandarumą ir šilumos izoliacines savybes. Tarpinės keičiamos.

 

 

VEKA DANLINE 70/116:

Šis 5-ių kamerų 116 mm pločio ir 3 mm rėmo sienelių storio profilis naudojamas gaminant skandinaviško tipo į lauką atsiveriančius langus.

Lango konstrukcija su uždaro kvadrato formos, cinkuoto plieno armatūra rėme. Armatūros storis ne mažiau kaip 1,5 mm.

Galimas stiklo paketo storis iki 36 mm U = 0,9 W/m²K.

Kokybiškų sertifikuotų „Maco“ (Austrija) apkaustų dėka galime pagaminti kelių skirtingų varstymų tipų langus.

 

VEKA Danline varstymo tipai:

 

 

PROFILIŲ SPALVOS:

 

Visi aukščiau aprašyti profiliai gali būti šių spalvų

 

Visiems „Heinzmann“ gaminiams suteikiama 5 metų garantija.

UAB „Heinzmann“ 20-ties metų patirtis langų gamyboje Lietuvoje bei 44 metų patirtis „Heinzmann“ Gmbh Vokietijoje.