Vartai

Hormann

Hörmann prekės ženklas atitinka firmos įkūrėjo mintį – šiandien jis reiškia kokybės garantą. Šeimos įmonė, sukaupusi 75 metų vartų gamybos patirtį ir pardavusi apie 13 milijonų vartų, tapo rinkos lydere ir pirmauja Europoje. Visi vartų ir pavarų komponentai kuriami ir gaminami pačioje bendrovėje Hörmann Vokietijoje.

Tiksliai padalyti

Hörmann garažo vartai ir šoninės durys gali būti pagaminti su vienoje linijoje esančiais grioveliais ir kasetėmis. Segmentai yra tiksliai pagaminti ir tolygiai suskirstyti per visą vartų aukštį. Tai dar vienas Hörmann konstrukcinių elementų aukštos gamybos kokybės įrodymas.

Gamtos veiksniams atspari ilgalaikė apsauga

Trūkinėjimui atspari 4 cm aukščio plastikinė rėmo pėda Jūsų vartus ilgai saugo nuo galimos korozijos, net ir esant ilgiau išliekančiai susikaupusiai drėgmei, ko negali pasiūlyti kiti gamintojai. Rėmo pėda rėmą visiškai apgaubia tose vietose, kuriose gali greičiau atsirasti rūdžių – tai veiksminga ilgalaikė apsauga. Su vartų grindų sandarikliu rėmo pėda suformuoja ir optiškai vykusį uždarymo elementą.

Šeši dekoruoti paviršiai darniam vartų apipavidalinimui

Decograin paviršių galite pasirinkti iš penkių medžiu dekoruotų variantų: šviesaus ąžuolo (Light Oak), auksinio ąžuolo (Golden Oak), tamsaus ąžuolo (Dark Oak), juodo ąžuolo (Night Oak), palisandro (Rosewood) ir iš prabangiai atrodančio metalinio titano (Titan Metallic). Šis tamsaus antracito spalvos dekoro paviršius puikiai tinka prie Hörmann CH 703 atspalvio namo durų. Vidinės vartų pusės yra pilkšvos spalvos (RAL 9002).