Langų Priedai

TINKLELIAI:

Galima išsirinkti labiausiai jūsų poreikius atitinkančią tinklelių rūšį:

Tinkleliai – rėmeliai. Tinklelio rėmas sujungtas 45 laipsnių kampu. Dėl metalinių kabliukų tinkleliai itin lengvai montuojami prie lango rėmo, o esant poreikiui, juos galima bet kada nesunkiai nuimti.

Tinkleliai – roletai. Aliuminio profilio tinkliukai puikiai tiks Jūsų langams, durims arba stoglangiams. Šio tipo tinkliukai gali būti susukami ne tik horizontaliai, tačiau ir vertikaliai arba į šoną.

Tinkleliai durims. Šie tinkleliai pagaminti iš aliuminio profilio, kuriame įmontuota magnetinė juosta, pritraukianti tinklelį prie rėmo. Esant poreikiui į rėmelį galima įmontuoti skydelį arba landą gyvūnams.

 

                                                         

 

PALANGĖS:

MDP vidaus palangės. Šios palangės gaminamos iš drėgmei atsparios 18 mm storio impregnuotos medžio drožlių plokštės, kurios paviršius padengtas CPL/HPL laminatu, todėl palangės atsparios įbrėžimams, neblunka, atsparios ultravioletiniams spinduliams, lengvai prižiūrimos. Jų standartinis ilgis 4100mm, plotis 150-550mm.

PVC vidaus palangės. Pagrindinis šių palangių pranašumas yra tas, kad jos yra visiškai atsparios drėgmei. Dėka vidinės porinės konstrukcijos gaminys yra maksimaliai tvirtas ir stangrus. Šios palangės dėl kokybiškų žaliavų yra ilgaamžiškos, neblunka, atsparios ultravioletiniams spinduliams, puikiai tinka saulės apšviestoms bei drėgnoms patalpoms. Jų standartinis ilgis 6000mm, plotis 200-600mm.

 

      

 

ORLAIDĖS:

Statant arba atnaujinant namus svarbu pasirūpinti patalpų vėdinimu, kad juose nesikauptų drėgmė, dėl kurios namuose rasoja langai ar net susidaro pelėsis. Prancūzijoje gaminamos orlaidės AERECO HYGRO, kurios montuojamos į lango rėmą, puikus pasirinkimas siekiant reguliuoti oro srautus namuose, kadangi šios orlaidės saugo patalpos šilumą bei neeikvoja elektros energijos. Šios orlaidės gali būti su valdymo rankenėle, arba automatinės (savaime reguliuojamas oro apykaitos kiekis). 

Automatinės orlaidės. Šiose orlaidėse įmontuotas drėgmės jutiklis reguliuojantis orlaidės sklendę, kuri esant 30% drėgmei patalpoje yra nuleista, o drėgmei pasiekus 70% sklendė pilnai atsiveria.

Akustinės orlaidės. Šios orlaidės puikus pasirinkimas gyvenantiems didmiesčiuose arba prie judrių gatvių. Akustinės orlaidės slopina išorės garsus iki 42dB(A).